Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://firatcologlu.yetkinforum.com/u19
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AyrıLık , Gurur ve öLüm

2 posters
YazarMesaj
shéqéR_shéy
Admin
Admin
shéqéR_shéy

Ruh Halinizi Belirtin =) : AyrıLık , Gurur ve öLüm Yurekl10

AyrıLık , Gurur ve öLüm Empty
MesajKonu: AyrıLık , Gurur ve öLüm   AyrıLık , Gurur ve öLüm Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:44 pm

AyrıLık , Gurur ve öLüm

Telefon calar bir genç kız açar.kız henüz cevap vermeden"ELVEDa"der.
-"bu kadar mı?"der genç kız.
-"ya sen ne sandın sevdiğimi mi?"
kız yıkılmıştır.Telefonun başında birşey söylemiyor ağlıyordu sessizce.Delikanlı kızın sesini duydu.
-"neden konuşmuyorsun?Ağlıyormusun yoksa?olsun canım buda geçer.ben bıraktım diyemi ağlıyorsun?senin ayrıldığını söylerim benim için farketmez."
Genç kız hıçkırıklar içinde çıkan boğuk sesiyle bardağı taşıran bu sözlere dayanamaz.
-"anlamadın mı sersem?sen yada ben farkeder mi?.ben ayrıldığımıza ağlıyorum.sana ve senin ağlanacak haline"...
Delikanlı sustu.genç kız bunları söylerken seviyordu.daha öncede sevmişti ve sevecekti.ama yapacak bir şey yoktu.çünkü bu sözlerin karşısında direnen GURUR'u vardı.sonunda sevgi ağır bastı.delikanlı telefonu kapatırken soğuk bir ELVEDA dedi.Genç kız ise gururunu ayaklar altına alıp SENi SEVİYORUM demişti.Telefonu kapatınca delikanlı düşündü.neden yapmıştı bunu?"oysa o da seviyordu"
Sevgisini itiraf etmek için tekrar aradı.telefon cevap vermiyordu bunun üzerine kızın evine gitti.ev kalabalıktı şaşırdı.çok geç kalmıştı.birden acı bir siren sesiyle irkilmişti.içeride ağzının kenarından kan akmış soğuk bir ceset vardı.delikanlı yıkılmıştı.Sadece ELVEDA demişti.uyan dediyse de uyanmıyordu.bir kağıt gözüne ilişti.Buğulanmış gözlerini silerek okudu.Şöyle yazıyordu;
"Tüm Seven Ve Sevilenlere İbret Olsun"
https://firatcologlu.yetkinforum.com
DeLiqhT
Admin
Admin
DeLiqhT

Ruh Halinizi Belirtin =) : AyrıLık , Gurur ve öLüm Keyifl10

AyrıLık , Gurur ve öLüm Empty
MesajKonu: Geri: AyrıLık , Gurur ve öLüm   AyrıLık , Gurur ve öLüm Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 1:07 pm

süPer yawRum =)

AyrıLık , Gurur ve öLüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AyRıLıK Şiİrİ
» AyrıLık SözLeri..
» BiLqisayar Başında ÖLüm (oKuYuN benCe.)