Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://firatcologlu.yetkinforum.com/u19
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є

YazarMesaj
shéqéR_shéy
Admin
Admin
shéqéR_shéy

Ruh Halinizi Belirtin =) : öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є Yurekl10

öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є Empty
MesajKonu: öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є   öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:46 pm

Yaşatmasın beni sancılı sözlerin nefes bile almayayım sensiz akşamlarımda.En çok beklediğim umudumdun sen benim.Umutlar tükenince çaresizliğim ellerimde kaldı.Canımın can çekişlerini öyle derinden duyuyorum ki bak bi kulak ver bana dinle beni istediğim son bir şey var Bırakta son kez olsun o güzel gözlerinde öleyim.Yaşamak nedir ki ; bi nefes bizi yaşatan bi kalp çarpması değil mi bizi yaşatan ? Benim nefesim sendin benim kalbim sendin şimdi sensiz olmaktansa o güzel gözlerine son kez bakarak ölmek istiyorum..

Seviyorum seni biliyorsun.

Korkmadan bakabilirmisin bana ?
Sensizliğin acısını görmeye dayanabilirmisin gözlerimde ?
Akan gözyaşlarıma dokunmanı istemiyorum dokundukların içimi daha çok yakıyor .Bırak beni ağlayayım nolur.Gittin zaten alacak bişeyin kalmadı benden..

Adınıda sil sokaklarımdan kalbinide al kalbimden yalnız bi tek bi tek gözlerini bırak bana .Çünkü benim dünyam ordaydı yaşayamam ki dünyam da olmasa ..Bırak işte öleyim o güzel gözlerinde.Son’um gözlerinde olsun.Bu hayatı sana adamıştım senin için ellerine bırakıyorum hadi bakma arkana ve git..
(Dur gitme ! demeyi ne çok isterdim bilemezsin içimin acıyan yüzü.)
https://firatcologlu.yetkinforum.com

öℓєуiм σ güzєℓ gözℓєяiη∂є
1 sayfadaki 1 sayfası