Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://firatcologlu.yetkinforum.com/u19
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

nickler

YazarMesaj
shéqéR_shéy
Admin
Admin
shéqéR_shéy

Ruh Halinizi Belirtin =) : nickler Yurekl10

nickler Empty
MesajKonu: nickler   nickler Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 4:15 pm

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

aşk tatlı bir rüya ufak bir dünya...gözlerde başlar,kalplerde yaşar.aşk şiiri gibi güzel,film gibi geçer.bir rüzgar gibi eser masal gibi biter

ben yine pencerenin önünde gözlerim o yildizin üstünde belki bakislarini görürüm diye........

söyleyeceklerim iki kelimenin sınırlarını aşamıyor...lütfen bana inan \'seni seviyorum\'

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Her Aşk Senin Gibi Olmaz Olsa Bile Senin kadar beni Bağlamaz Aşkım...

Aşkımı Anlatmaya Türk Dil Kurumu Tarafından Basılan Sözlükler yetmez Aşkım Seni Seviyorum nickler Smile))

Seni okadar çok Seviyorum ki , Seni Kalbimden Sen bile Çıkaramazsın Sevgilimmm nickler Smile

" Do You Love Me " Diye Sorucak olursan, Cevabimin " yes I Do " Olacağını Sende Biliyorsun nickler Smile

Gözlerinle Gözlerimi Kapatmak isterim ömrün bitince...

Saiir bensem,Siirim Sensin. Deli bensem,Zincirim Sensin. Asik bensem,Askim Sensin. Ben hala yasiyorsam,Sebebi sensin..
https://firatcologlu.yetkinforum.com

nickler
1 sayfadaki 1 sayfası