Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://firatcologlu.yetkinforum.com/u19
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

isyankar nickler

YazarMesaj
Angela_Ashley
Admin
Admin
Angela_Ashley

Ruh Halinizi Belirtin =) : isyankar nickler Asik10

isyankar nickler Empty
MesajKonu: isyankar nickler   isyankar nickler Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 4:30 pm

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !!

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

Birini sewdim:werem oldu
Birini sewdim:kanser oldu
Birini sewdim:kamyon çarptı
Birini sewdim:eşek tepti
Birini sewdim:eller aldı
KAFAMI BOZMA
senide sewerim haaa

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun SenIsınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri$nLé yARnm yoqqi''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes

YoLcuLuk nereye, kimLer uğruna öLmeye!? 4 yaLnızLıkLa 1 Doğruyu ***ürmeye Hadi ağLa ağLa ßöyLe Kahpedir Dünya!!
ankara seni sen olduğun için değil sevdiğim senin yanında olduğu için seviyorum

///^AşIk oLmAk DeİL BiR öMüR BoYu SeVe BiLmEkTiR MaRiFeT^///

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$

уσкℓυğυη∂α ιηтιнαяℓαяα мєуιℓℓιуιм,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм

İNSANLAR VARDIR SEVGİYE LAYIKTIRİNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGLIKTIR

Verdiğin çiçeği kuruttum çiçeğin adı gülmüydü karanfilmiydi unuttum aşkımı ilan ederken şahidimiz aymıydıgüneşmiydi unuttum

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€!
https://firatcologlu.yetkinforum.com

isyankar nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» inq. nickler...
» nickler
» Almanca Nickler
» rusça nickler:
» İngiLizce NickLer !